تاریخ درج : 15 / 6 / 1391 | بازدید : 4051 مرتبه


زمان تعويض فيلتر تصفيه آب خانگي شما بستگي به نوع دستگاه تصفيه آب شما و نوع فيلتر هاي به کار رفته در آن دارد. هر کدام از فيلتر هاي به کار رفته در دستگاه تصفيه آب خانگي ، کارکردي متفاوت دارند و زمان تعويض اين فيلتر ها با هم متفاوت است.

اين فيلترها از الياف مصنوعي پلي پروپيلن (Poly Propylene : PP ) ساخته شده اند. رشته هاي الياف مانند يک کلاف به هم پيچيده و فشرده شده اند به طوري که منافذ لابلاي آنها حداکثر 1 ميکرون ( در فيلترهاي 1 ميکروني ) و يا 5 ميکرون ( درفيلترهاي 5 ميکروني ) مي باشد. عملکرد اين فيلترهاي تصفيه آب دقيقا مانند يک صافي است. به طوري که ذرات معلق در آب شهري ، نظير : گل و لاي ، شن و ماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشي از پوسيدگي شبکه لوله کشي و ساير آلاينده هاي معلقي که ممکن است در آب شهري وجود داشته باشند را از آب حذف مي کنند و باعث زلال شدن و شفاف شدن آب مي شوند.

زمان تعويض فيلترهاي اليافي : چنانکه در نحوه عملکرد اين فيلترها بيان شد، ذرات معلق موجود در آب شهري توسط اين فيلترها از آب گرفته مي شوند ، اين ذرات در اطراف فيلترهاي تصفيه آب اليافي تجمع مي کنند و علاوه بر اينکه باعث کاهش فشار و حجم آب ورودي به دستگاه تصفيه آب خانگي مي شوند ، تبديل به محل مناسبي  براي رشد ميکروارگانيزمهاي بيماري زا مي گردند و در واقع خود منشاء ايجاد آلودگي هاي ثانويه خواهند شد. لذا فيلترهاي اليافي تصفيه آب مي بايست حداکثر هر شش ماه يکبار به طور مرتب تعويض شوند. اين زمان در واقع حداکثر عمر مفيد اين فيلترهاست . ممکن است در مناطقي که آلاينده هاي معلق موجود در آب بيشتر هستند و کيفيت آب آشاميدني پايين تر است ، اين فيلترها زودتر از 6 ماه نياز به تعويض داشته باشند. در اين خصوص بهتر است با نمايندگي هاي مجاز فروش و خدمات پس از فروش مستقر در منطقه سکونت خود مشورت کنيد.


گواهی حسن انجام کارمحصولات جدید
 • شركت گواراب
  تقدير نامه
 • ششمين نمايشگاه آب و فاضلاب
  غرفه نمونه در نمايشگاه
 • وزارت نيرو
  نمايشگاه مازندران
 • نمايشگاه تخصصي
  آب و فاضلاب غرب تهران
 • تقديرنامه
  معاون پشتيباني سازمان نظام پزشكي

مرا از محصولات جدید آگاه کنمحصولات جدید

اطلاعات تماساطلاعات تماس

نشاني کارخانه: قم-جاده کوه سفید، بعد از زیر گذر، کوچه شرکت آبسار، روبروی شرکت آبسار

 

تلفن: 36550759 - 36550665 (025)
فكس:  36550581 (025)

 

ایمیل: info@dolphinro.com

بازید امروز
59
بازید دیروز
40
کاربران حاضر
1
بازید کل
449612