تاریخ درج : 31 / 6 / 1391 | بازدید : 2023 مرتبه


بخاطر عدم دسترسي به آب شرب درسطح جهاني هر 15 ثانيه يک کودک بر اثر ابتلا به بيماري‌هاي مربوط به آب جان خود را از دست مي‌دهد.

بسياري از بيماري‌ها به دليل مصرف آب ناسالم و حاوي ميکرو ارگانيسم‌هاي بيماري زا درانسان به وجود مي‌آيد. بطوريكه در كشورهاي فقير نشين با نوشيدن آب ناسالم در هر 15 ثانيه يک کودک بر اثر ابتلا به بيماري‌هاي مربوط به آب جان خود را از دست مي‌دهد.

?اطباء متخصص بيماريهاي عفوني اعلام کردند: بيماري‌هاي مربوط به آب طيف وسيع و خطرناکي را شامل مي‌شود که از مهمترين آنها مي‌توان به اسهال و اسهال خوني، مسموميت خوني يا بوتوليسم، وبا، فلج اطفال و هپاتيت آ و ب اشاره کرد.

43  درصد از آمار مرگ و مير به دليل ابتلا به اسهال (ناشي از مصرف آب ناسالم) صورت مي‌گيرد و 84 درصد از موارد گزارش شده کودکان يک تا 14 ساله را شامل مي‌شود و کودکان مناطق فقير نشين در هر لحظه 1000 کرم انگلي ناشي از مصرف آب ناسالم را در بدن خود حمل مي‌کنند.

همچنين نيمي از تختخواب‌هاي بيمارستان‌هاي سراسر کره زمين را بيماراني اشغال کرده اند که دچار بيماري‌هاي مربوط به آب هستند، 98 درصد از بيماري‌هاي ناشي از آب ناسالم در کشورهاي در حال توسعه است و با اين آمار به نظر مي‌رسد بحران آب و مسائل بهداشتي مربوط به آن بيشتر از جنگ، انسان‌ها را به گام مرگ فرو مي‌کشد.

متخصصان عفوني اظهار داشتتد:اگرچه آب مايه حيات است، ولي ناسالم بودن آن مي‌تواند تهديدي بزرگ و منادي مرگ باشد و لذا فراهم کردن امکان دسترسي به آب سالم چه در شهر و چه در دور افتاده ترين روستاها چيزي بيشتر از يک ضرورت است و علاوه بر اينکه يک وظيفه اخلاقي است، عقلانيت نيز حکم مي‌کند که با توجه به گسترش تعاملات انساني حتي در ميان دورترين روستا نشينان يا افراد شهرنشين، به اين مهم توجه ويژه‌اي صورت گيرد، زيرا هزينه درمان اين گونه بيماريها در صورت فراگير شدن آنها، بسيار بيشتر از هزينه‌هاي مربوط به تامين آب شرب خواهد بود.

اين آمار در حالي است که امروزه به سادگي مي توان با  تهيه يک دستگاه تصفيه آب آشاميدني، سلامت خانواده و جامعه را تامين نمود.

مشاورين گروه صنعتي دلفين درياي آرام در خصوص تهيه مناسب ترين سيستم هاي تصفيه آب شرب خانگي و صنعتي در خدمت شما هستند.

تلفن تماس: 6622238-0251

 


گواهی حسن انجام کارمحصولات جدید
 • شركت گواراب
  تقدير نامه
 • ششمين نمايشگاه آب و فاضلاب
  غرفه نمونه در نمايشگاه
 • وزارت نيرو
  نمايشگاه مازندران
 • نمايشگاه تخصصي
  آب و فاضلاب غرب تهران
 • تقديرنامه
  معاون پشتيباني سازمان نظام پزشكي

مرا از محصولات جدید آگاه کنمحصولات جدید

اطلاعات تماساطلاعات تماس

نشاني کارخانه: قم-جاده کوه سفید، بعد از زیر گذر، کوچه شرکت آبسار، روبروی شرکت آبسار

 

تلفن: 36550759 - 36550665 (025)
فكس:  36550581 (025)

 

ایمیل: info@dolphinro.com

بازید امروز
173
بازید دیروز
173
کاربران حاضر
4
بازید کل
437668